W naszej ofercie mamy donice modułowe, które dzięki słupkom narożnym i przedłużającym dają możliwości rozbudowy w dowolnym zakresie. Donice budujemy w prosty sposób deskami dowolnej długości wkładanymi w felce słupków. Można za ich pomocą tworzyć spiętrzenia terenu, rabaty, czy proste donice na kwiaty.

Czym jest betonowe drewno?

Betonowe drewno to produkt, który człowiek wymyślił by oszukać działanie czasu na piękno naturalnego drewna i by sprawić, że będzie ono istniało w naszym otoczeniu w nienaruszonej postaci długie lata, a nie kilka sezonów. W wyglądzie trudno rozpoznać, że to czego dotykamy i na co patrzymy nie jest w rzeczywistości prawdziwą deską. To odlew starannie wybranych, ciekawych fragmentów drewna. Produkcja każdej deski w całości stanowi ręczną robotę.Deska tarasowa nadaje ciepły klimat w otoczeniu naszego domu i nie wymaga zabiegów impregnacyjnych podczas całego roku. Istnieje mnóstwo sposobów na ułożenie podłoża z tego materiału. A drobne niedociągnięcia czy nierówności wybacza sam materiał, gdyż w naturze surowa deska nigdy nie jest idealnie równa.

Co proponujemy naszym klientom?

    Nasza firma wychodzi naprzeciw klientom lubiącym dbać o swoje otoczenie domu i ogrodu. Oddajemy w ich ręce ciekawy, nietuzinkowy produkt jakim są betonowe imitacje naturalnego drewna. To starannie wybrane odwzorowania tekstury starej deski z jej wytrawionymi przez czas i naturę sękami, głębokimi zagłębieniami wokół słojów, czy śladami surowej obróbki ręcznej. Naszą ofertę uzupełniamy na bieżąco o nowe wzory. Możemy się już pochwalić wyrobami najwyższej klasy. STAWIAMY NA JAKOŚĆ. W swoich realizacjach często tworzymy w bezpośrednim kontakcie z klientem. Dotyczy to nie tylko kolorystyki, lecz także parametrów produkowanej deski. Minusem takiego podejścia jest czas oczekiwania na gotowy produkt, lecz w tym przypadku ważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta i to by otrzymał od nas coś najlepszego i niepowtarzalnego.


W kompozycji kolorystycznej szukamy tej nabardziej zbliżonej naturze.
Jakie są zalety naszych produktów i dlaczego są lepsze niż naturalne drewno?

Mówiąc o wyższości betonu nad naturalnym drewnem od razu nasuwa się myśl o trwałości, odporności na warunki atmosferyczne czy sposobie użytkowania. Nasze odlewy tworzone są w formach ze starannie wyselekcjonowanych naturalnych odcisków drewna, co daje dodatkowe ciekawe walory estetyczne. Wkopane w ziemię, czy ułożone na mokrej podsypce nie wymagają szczególnej troski i kosztownych zabiegów konserwujących. Są bardzo proste w utrzymaniu i pielęgnacji. W zasadzie można powiedzieć, że pojęcie pielęgnacji może wcale nie dotyczyć naszych desek. One są długowieczne. Na etapie produkcji beton wzmacniany jest włóknami konstrukcyjnymi i plasty fikatorami przez co stanowi solidny produkt odporny na promieniowanie uv, wodoodporny i wytrzymały pod względem zgniotu czy działania warunków atmosferycznych.

Na życzenie klienta możemy zmniejszyć grubość deski i na tych samych wzorach stworzyć okładziny elewacyjne o równie głębokiej i ciekawej teksturze.Gdzie można wykorzystać betonowe imitacje?

Nasze deski idealnie nadają się do tworzenia tarasów, ścieżek ogrodowych, podjazdów do posesji, tworzenia niepowtarzalnych wzorów elewacji, wystrojów wnętrz czy innych elementów małej architektury ogrodowej. Oddajemy w ręce klienta ciekawy produkt, który może zastąpić popularną kostkę brukową czy drewno egzotyczne.
W tworzeniu z betonowego drewna ograniczać nas może jedynie wyobraźnia.


Ciekawa tekstura i głębokie odciski sprawią, że nie odróżnisz na pierwszy rzut oka naszej deski od naturalnego drewna.


Betonowe drewno idealnie komponuje się w otoczeniu terenów zielonych na działkach i przydomowych ogrodach.
Dodatki w postaci plastrów ścietego drzewa można wykorzystaćjako praktyczne ozdoby w terenie. Można z nich tworzyć podstawki pod kwiaty lub inne fantazyjne kompozycje.
Zapraszamy do kontaktu: tel. 606 305 720