Nasza firma działa blisko 15 lat. Mieści się w pobliżu Ostrowca Świętokrzyskiego w miejscowości Bodzechów.  Od początku działalności specjalizujemy się w produkcji schodów drewnianych. Od czterech lat poszerzyliśmy ofertę o betonowe imitacje drewna. A posiadając wiedzę na temat technologii tworzenia betonu produkujemy równocześnie popularne w ostatnich latach płyty z betonu architektonicznego.
       Piękno i ciepło jakie daje drewno swym wyglądem jest niepowtarzalne, lecz pod wpływem upływu czasu traci swój blask. Szczególnie jeśli produkty z drewna wystawione są na działanie warunków atmosferycznych. Idealnym więc rozwiązaniem jest oddanie tych cech w odlewach betonowych, tworząc imitację naturalnego, surowego drewna.
       Betonowe drewno jest obecnie hitem na polskim rynku. Proponujemy klientowi znakomitą jakość odlewów. Chcemy do siebie przekonać szerokim asortymentem o niepowtarzalnym wzornictwie i jakości. Na bieżąco pracujemy nad ulepszaniem wyglądu naszych desek. Systematycznie poszerzamy asortyment i staramy się wycisnąć z betonu co tylko się da, by sprawiał wrażenie, iż mamy do czynienia z prawdziwym drewnem.

         Nasz produkt charakteryzuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. W ręce klienta oddajemy wyroby najwyższej jakości, do złudzenia przypominające prawdziwe stare dechy. Nadają się one idealne do tworzenia małej architektury ogrodowej w tym ścieżek ogrodowych i tarasów.


  PRODUKUJEMY:

1. BETONOWE DREWNO
2. BETON ARCHITEKTONICZNY (płyty o wymiarach 50 x 100cm oraz 60 x 120cm)

3. SCHODY DREWNIANE (wolnostojace i okładziny na beton)


                                              Zadowolenie klienta jest dla naszej pracy szczególnym wyróżnieniem.

Zapraszamy do kontaktu: tel. 606 305 720