Dla Domu i ogrodu

Warzywniaki

Styl Rustykalny

Warzywniak ma charakter szczotkowanego postarzanego drewna. Głęboka struktura usłojenia zwraca uwagę i nadaje znacznej estetyki desce.

Kwietnik/warzywniak zbudowany ze słupków narożnych „L”  i przedłużających (przelotowych) „H” daje nam możliwości w dowolny sposób tworzyć jego konstrukcję. 

Deski wchodzą w felce słupków i stanowią ścianki warzywniaka. Montaż polega na ustabilizowaniu i usztywnieniu konstrukcji na kilka różnych sposobów. Jednym z nich jest iniekcja kotwy chemicznej w wolne miejsca w felcu słupka w który wchodzi deska. Bardzo ważną rzeczą w tym przypadku jest wcześniejsze dokładne ustawienie konstrukcji warzywniaka, gdyż działanie kotwy chemicznej jest dosyć szybkie.

W asortymencie posiadamy słupki wysokości 44cm i 90cm. Łączenie tych dwóch różnych słupów nie do końca może się sprawdzić gdyż są o różnej grubości.

Styl Modernistyczny

 

Warzywniak o charakterze deski o mniejszej głębokości rysu drewna. Wyglądem przypomina lekko szczotkowaną deskę z wygładzonym słojem.

Na kwietnik składają się deski w dwóch podstawowych rozmiarach długości i szerokości 20cm każda. Te elementy (deski) mają kształt litery „Z” na końcu z miejscem łączenia. Elementem łączącym jest metalowy pręt który na wskroś przechodzi przez otwór w betonie łącząc i stabilizując ścianki konstrukcji.  Rzeczą bardzo ważną przy budowie warzywnika jest dokładne wypoziomowanie terenu przed przystąpieniem do budowy warzywniaka, gdyż metalowy pręt musi z bardzo dużą dokładnością przejść przez otwór w poszczególnych piętrach desek.

 

Ceny i rozmiary poszczególnych kwietników

Nasza oferta może być rozbudowana o indywidualne potrzeby klienta.

Jak zrealizować zamówienie?

Zamówienie można złożyć:
- za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce KONTAKT,
- telefonicznie: numer podany na dole strony i w zakładce KONTAKT,
- pocztą elektroniczną pisząc pod adres: kuterakrzysztof@gmail.com

Nasza lokalizacja

Ul. Szeroka 55, 27-420 Bodzechów

Zadzwoń do nas

® 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone

Call Now Button