O NAS

Zapraszamy do zapoznania się z
informacjami o naszej firmie

Witamy na naszej stronie!

Nasza firma wychodzi naprzeciw klientom lubiącym dbać o swoje otoczenie domu i ogrodu. Oddajemy w ich ręce ciekawy, nietuzinkowy produkt jakim są betonowe imitacje naturalnego drewna. To starannie wybrane odwzorowania tekstury starej deski z jej wytrawionymi przez czas i naturę sękami, głębokimi zagłębieniami wokół słojów, czy śladami surowej obróbki ręcznej. Naszą ofertę uzupełniamy na bieżąco o nowe wzory. Możemy się już pochwalić wyrobami najwyższej klasy. STAWIAMY NA JAKOŚĆ. W swoich realizacjach często tworzymy w bezpośrednim kontakcie z klientem. Dotyczy to nie tylko kolorystyki, lecz także parametrów produkowanej deski. Minusem takiego podejścia jest czas oczekiwania na gotowy produkt, lecz w tym przypadku ważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta i to by otrzymał od nas coś najlepszego i niepowtarzalnego.

Czym jest betonowe drewno

Betonowe drewno to produkt, który człowiek wymyślił by oszukać działanie czasu na piękno naturalnego drewna i by sprawić, że będzie ono istniało w naszym otoczeniu w nienaruszonej postaci długie lata, a nie kilka sezonów. W wyglądzie trudno rozpoznać, że to czego dotykamy i na co patrzymy nie jest w rzeczywistości prawdziwą deską. To odlew starannie wybranych, ciekawych fragmentów drewna. Produkcja każdej deski w całości stanowi ręczną robotę.

Jakie są zalety naszych produktów i dlaczego są lepsze niż naturalne drewno?

Mówiąc o wyższości betonu nad naturalnym drewnem od razu nasuwa się myśl o trwałości, odporności na warunki atmosferyczne czy sposobie użytkowania. Nasze odlewy tworzone są w formach ze starannie wyselekcjonowanych naturalnych odcisków drewna, co daje dodatkowe ciekawe walory estetyczne. Wkopane w ziemię, czy ułożone na mokrej podsypce nie wymagają szczególnej troski i kosztownych zabiegów konserwujących. Są bardzo proste w utrzymaniu i pielęgnacji. W zasadzie można powiedzieć, że pojęcie pielęgnacji może wcale nie dotyczyć naszych desek. One są długowieczne. Na etapie produkcji beton wzmacniany jest włóknami konstrukcyjnymi i plasty fikatorami przez co stanowi solidny produkt odporny na promieniowanie uv, wodoodporny i wytrzymały pod względem zgniotu czy działania warunków atmosferycznych.

Jak zrealizować zamówienie?

Zamówienie można złożyć:
- za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce KONTAKT,
- telefonicznie: numer podany na dole strony i w zakładce KONTAKT,
- pocztą elektroniczną pisząc pod adres: kuterakrzysztof@gmail.com

Nasza lokalizacja

Ul. Szeroka 55, 27-420 Bodzechów

Zadzwoń do nas

606-305-720

Napisz do nas

kuterakrzysztof@gmail.com

® 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone

Call Now Button