Ścieżki

Ścieżki w ogrodzie to bardzo istotne elementy, gdyż to one łączą odwiedzane obszary działki. Chronią trawnik przed wydeptywaniem oraz umożliwiają chodzenie po nim po opadach deszczu bez brudzenia butów błotem meblobranie. Kształtują przestrzeń, a także decydują o charakterze ogrodu. Powinny być przede wszystkim trwałe, funkcjonalne a także estetyczne.

Idealnymi produktami do stworzenia ścieżek ogrodowych są drewnopodobne deski z betonu. Produkt charakteryzuje się również dobrymi parametrami technicznymi. Deski betonowe można konserwować za pomocą specjalnych środków impregnujących do betonu, ale najlepiej zrobić to dopiero po około dwóch latach od ich montażu. Konserwacja pozwoli dodatkowo zabezpieczyć je przed zabrudzeniami i dłużej utrzymać w nienagannym stanie. Betonowa deska ogrodowa to nie jedyny prefabrykat betonowy, który doskonale imituje naturalne surowce. 

Nasze deski betonowe można układać na wiele sposobów np. metodą step by step, czyli stosować elementy pojedynczo i w regularnych odstępach. Wszystko zależy tak naprawdę od naszej pomysłowości.

Nasza lokalizacja

Ul. E. Orzeszkowej 8,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń do nas

Jagoda
+48535727074

Krzysztof
+48606305720

Napisz do nas

              WARUNKI GWARANCJI

Call Now Button