Tarasy i schody

Wielu z nas nie wyobraża sobie braku popołudniowej kawy na przydomowym tarasie. To miejsce, w którym podczas ciepłych dni można spotkać się z członkami rodziny, przyjmować gości, jak również znaleźć chwilę na zaczerpnięcie świeżego powietrza podczas długich wieczorów.

Taras może też stanowić wizytówkę naszej posesji, dlatego powinien być atrakcyjny wizualnie i świetnie wykończony. Bardzo ważne jest także dobre wkomponowanie tarasu w ogród oraz zapewnienie odpowiedniej posadzki na naszym obiekcie. Wiemy też, że taras to nie lada wyzwanie…

Nowym, bardzo praktycznym rozwiązaniem do przygotowania tarasu jest deska betonowa. Współczesne technologie oraz odpowiednio dostosowane modele tekstury deski dają gwarancję złudnego przekonania, że mamy do czynienia z naturalnym drewnem. Stosowanie odpornych na działanie czynników zewnętrznych i światła farb dodatkowo utrwala efekt deski na tarasie przez wiele lat. Dużą zaletą takiego materiału jest również odpowiednia trwałość oraz znikomy wpływ czynników zewnętrznych na strukturę betonu. Gwarantujemy, że nie trzeba będzie martwić się o to, czy deska na tarasy wytrzyma kolejny zimowy sezon. Betonowe drewno na taras z pewnością przez długi czas będzie cieszyć nasze oczy.

Często grubość standardowa desek nie pozwala na położenie ich na tarasie, gdyż jest za mała odległość od podłoża do drzwi tarasowych. Wtedy możemy ”odchudzić beton” czyli wylać elementy o mniejszej grubości by zmieścić je pod drzwiami. Klienci często zadają sobie pytanie jak obudować ściany tarasu? Wykorzystujemy w tym celu deskę elewacyjną o grubości 2,5 cm, która wspaniale uzupełnia taras po jego bokach. Kilkadziesiąt rodzajów odcisków w różnych rozmiarach pozwala naszej firmie na bardzo dużą swobodę w projektowaniu i doborze materiału. Klient zaopatrujący się w naszej produkty może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc przy zaprojektowaniu tarasu marzeń.

Schody z deski betonowej — elegancki element dekoracyjny

Taras tworzy nie tylko powierzchnia płaska. Schody są jego ważną częścią. Na ich zabudowanie mamy kilka pomysłów i gotowych elementów, z których można je tworzyć.

Deski wykonane z betonowych odlewów świetnie sprawdzą się jako wysokiej jakości budulec schodów zewnętrznych, będąc doskonałym uzupełnieniem tarasu z drewna betonowego bądź ozdobnym detalem na elewacji.

Deska betonowa na schody jest produktem projektowanym i wykonywanym, tak by charakteryzowała się wysokimi walorami estetycznymi. Dlatego też
w trakcie produkcji dba się o to, by każdy egzemplarz był inny od poprzedniego. Z tego względu, gdy konstruujemy schody, taras lub inny element ogrodowej architektury z ich wykorzystaniem, wygląda on naturalnie, a każda deska ma swój własny charakter.

Zatem widać, iż schody z deski betonowej nie są w żadnym razie tanią imitacją, ale ciekawą i wartą przemyślenia alternatywą dla drewna. Pozwalają na budowę solidnych, bezpiecznych i trwałych schodów, które nie wymagają konserwacji
i na długie lata zachowują swój wygląd. Dlatego deska betonowa na schody powinna zastąpić drewno i pozwolić nam cieszyć się eleganckim domem lub klimatycznym ogrodem.

Nasza lokalizacja

Ul. E. Orzeszkowej 8,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń do nas

Jagoda
+48535727074

Krzysztof
+48606305720

Napisz do nas

              WARUNKI GWARANCJI

Call Now Button