Dla domu i ogrodu

Warzywniki

Styl Rustykalny

Warzywnik ma charakter szczotkowanego postarzanego drewna. Głęboka struktura usłojenia zwraca uwagę i nadaje znacznej estetyki desce.

Kwietnik/warzywnik zbudowany ze słupków narożnych „L”  
i przedłużających (przelotowych) „H” daje nam możliwości
w dowolny sposób tworzyć jego konstrukcję.

Deski wchodzą w felce słupków i stanowią ścianki warzywnika. Montaż polega na ustabilizowaniu i usztywnieniu konstrukcji na kilka różnych sposobów. Jednym z nich jest iniekcja kotwy chemicznej
w wolne miejsca w felcu słupka, w który wchodzi deska. Bardzo ważną rzeczą w tym przypadku jest wcześniejsze dokładne ustawienie konstrukcji warzywnika, gdyż działanie kotwy chemicznej jest dosyć szybkie.

W asortymencie posiadamy słupki wysokości 44cm i 90cm. Łączenie tych dwóch różnych słupów nie do końca może się sprawdzić, gdyż są o różnej grubości.

Styl Modernistyczny

 

Warzywnik o charakterze deski o mniejszej głębokości rysu drewna. Wyglądem przypomina lekko szczotkowaną deskę z wygładzonym słojem.

Na kwietnik składają się deski w dwóch podstawowych rozmiarach długości i szerokości 20 cm każda. Te elementy (deski) mają kształt litery „Z” na końcu z miejscem łączenia. Elementem łączącym jest metalowy pręt, który na wskroś przechodzi przez otwór w betonie łącząc i stabilizując ścianki konstrukcji.  Rzeczą bardzo ważną przy budowie warzywnika jest dokładne wypoziomowanie terenu przed przystąpieniem do jego budowy, gdyż metalowy pręt musi z bardzo dużą dokładnością przejść przez otwór w poszczególnych piętrach desek.

 

Ceny i rozmiary poszczególnych kwietników

Nasza oferta może być rozbudowana o indywidualne potrzeby Klienta.

Nasza lokalizacja

Ul. E. Orzeszkowej 8,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń do nas

Jagoda
+48535727074

Krzysztof
+48606305720

Napisz do nas

              WARUNKI GWARANCJI

Call Now Button