Ogrodzenia

Betonowe ogrodzenie wcale nie musi być szare, mało atrakcyjne, staromodne lub kojarzone głównie z terenami przemysłowymi. Przełamujemy ten schemat i wychodzimy z zupełnie nową propozycją. 

Deski betonowe to idealne rozwiązanie na stworzenie oryginalnych ogrodzeń naszych przydomowych posesji. Dobrze dobrane ogrodzenie podkreśla piękno budynku i jego otoczenia. 

Nasze ogrodzenia dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i strukturalnych, a ich wysokość dostosowana jest do konkretnego projektu. Stworzyliśmy niepowtarzalny materiał, który charakteryzuje się obustronną fakturą drewna – zarówno od strony frontowej, jak i wewnętrznej na naszych deskach widnieje starannie wydobyty odcisk drewna. Usłojenie, które prezentujemy na produktach do budowy ogrodzeń to różnorodne odciski świerku i jesiona. 

Wszystkie elementy ogrodzenia betonowego barwione są w masie. Zapewniamy nowoczesny design i wzornictwo, a także doskonałą trwałość. Wraz z ekspertami w oparciu o wiedzę technologiczną opracowaliśmy recepturę betonu, który jest nie tylko trwały, ale będzie estetycznie prezentował się przez długie lata w różnych realizacjach. 

Nasza lokalizacja

Ul. E. Orzeszkowej 8,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń do nas

Jagoda
+48535727074

Krzysztof
+48606305720

Napisz do nas

              WARUNKI GWARANCJI

Call Now Button