Warzywniki i kwietniki

Produkujemy także elementy małej architektury ogrodowej – m.in. warzywniki i kwietniki o różnych wielkościach. To idealne uzupełnienie każdego ogrodu oraz przestrzeni miejskich, a także doskonała propozycja dla miłośników upraw warzyw.  

Specjalnie zaprojektowane podwyższone warzywniki betonowe nie tylko ułatwią pracę przy pielęgnacji, ale także wspomogą wzrost roślin. Imitacja drewna sprawia, że ogród staje się bogatszy. Materiał zastosowany do produkcji – wysokiej jakości beton – gwarantuje wieloletnią wytrzymałości na warunki atmosferyczne oraz brak problemu z korozją biologiczną. Wszechstronność produktu, daje duże możliwości w projektowaniu i aranżacji ogrodu. 

Dlaczego betonowa rabata warzywna będzie najlepszym wyborem?

  • Dzięki jej wysokości zyskujemy łatwiejszy dostęp do warzyw – rosną wyżej, przez co wygodniej jest przy nich pracować.
  • Skrzynie ogrodowe zmniejszają ryzyko zadeptania warzyw przez zwierzęta i bawiące się dzieci.
  • Jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne.
  • Rabaty betonowe wyglądają bardzo estetycznie, a materiał, z którego zostały wykonane jest niezwykle trwały i pozwala na użytkowanie przez wiele lat.
  • Wykorzystując betonowe warzywniki mamy możliwość kształtowania przestrzeni w ogrodzie.

Nasze betonowe donice doskonale sprawdzą się również jako kwietniki ogrodowe. To propozycja do tworzenia kompozycji kwiatowych, zielników, kompozycji sezonowych. Skrzynie dzięki modułowej budowie mogą mieć różne rozmiary i kształty, co ułatwi dobranie rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Betonowe warzywniki i kwietniki to rozwiązanie, które z pewnością zasługuje na uwagę i może sprawdzić się w niejednym ogrodzie. To wygodne i ekonomiczne rozwiązanie – donice wykonane z betonu posłużą latami ze względu na materiał wykonania.

Nasza lokalizacja

Ul. E. Orzeszkowej 8,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń do nas

Jagoda
+48535727074

Krzysztof
+48606305720

Napisz do nas

              WARUNKI GWARANCJI

Call Now Button