FAQ

1. Czym jest betonowe drewno?
Najprościej mówiąc jest to imitacja drewna z betonu, która idealnie odwzorowuje fakturę naturalnych desek. Drewno betonowe stanowi odkrycie ostatnich lat, pozwalające pogodzić wysoką wytrzymałość i walory estetyczne. Zostało wynalezione jako alternatywa dla naturalnego drewna – to trwalszy, bardziej odporny na działanie środków atmosferycznych i upływu czasu materiał stosowany do wykończenia przestrzeni przydomowych, czy tworzenia elementów ozdobnych w ogrodach. To nowoczesne rozwiązanie rynkowe, które odpowiada na potrzeby Klientów indywidualnych oraz profesjonalnych ekip remontowo-budowlanych. Wygląda elegancko, estetycznie, a jednocześnie nie wymaga gruntownych prac konserwacyjnych po jednym sezonie użytkowania.

 

2. Jakie są najczęstsze zastosowania imitacji drewna z betonu?
Betonowe odlewy urozmaicą przeróżne powierzchnie – zarówno większe, którym nadadzą niepowtarzalnego klimatu, jak i mniejsze, gdzie staną się efektownym zwieńczeniem całości.
– Deski betonowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem do przygotowania tarasu. Świetnie sprawdzą się również jako wysokiej jakości budulec schodów zewnętrznych bądź ozdobny detal na elewacji.
– Nasi Klienci bardzo często wykorzystują te produkty do tworzenia różnego rodzaju ścieżek ogrodowych, które prowadzą do poszczególnych części działki.
– Deski betonowe są także idealnym rozwiązaniem na stworzenie oryginalnych murków i ogrodzeń naszych przydomowych posesji. Dobrze dobrane ogrodzenie podkreśla piękno budynku i jego otoczenia.
– Warzywniki i kwietniki z betonowego drewna to idealne uzupełnienie każdego ogrodu oraz przestrzeni miejskich.

3. W jaki sposób wykonujemy nasze produkty?
Proces produkcji drewnopodobnych desek betonowych odbywa się ręcznie, co oznacza, że każdy wyrób od początku do końca tworzony jest przez człowieka. Produkowane są w elastycznych formach silikonowych, które umożliwiają osiągnięcie bardzo realistyczne odzwierciedlenia rysu drewna z jego sękami i pęknięciami. Betonowe imitacje drewna nie są po prostu malowane, ale całkowicie wybarwiane w masie. Kolejnym etapem jest nakładanie odpowiedniego koloru. Na koniec deski betonowe są dwukrotnie lakierowane, by jak najwierniej przypominały naturalny surowiec.


Jak zrealizować zamówienie?

Zamówienie można złożyć:
- za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce KONTAKT,
- telefonicznie: numery podane na dole strony i w zakładce KONTAKT,
- pocztą elektroniczną pisząc pod adres: biuro@betonowedrewno.eu

Nasza lokalizacja

Ul. E. Orzeszkowej 8,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń do nas

Jagoda
+48535727074

Krzysztof
+48606305720

Napisz do nas

® 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone

Call Now Button